Kardelen FM Kardelenfm Radyo Chat sohbet

Yazar: Golqe Tarih: 22 Ağustos 2023

www.kardelenfm.net Kardelen fm Radyo dinleme yeri sohbet chat muhabbet yeri Genel Sohbet Güzel zaman geçirme yeridir.
KardeleFm sadece bir radyodan ibaret değil dinleyicisine bir biri ile sohbet edebileceği bir chat sitesi ile destek vermektedir. değerli radyo kardelen fm sevenleri günümüzde internet web radyoları üzerinden bir çok amatör yayıncı arkadaşlarımız. Yerel radyolarda yayın yapmaktadır.

Kardelenfm.net ailesi https://www.kardelenfm.net/

Bunlardan biride siz ola bilirsiniz nasıl mı ? sunucumuz üzerinde kaliteli yayıncıların dan oluşan bir ekibimiz vardır. bu ekibe dahil olarak ilk öncelikle amatör olarak başlayarak her gecen gün biraz daha ilerleyerek kendinizi geliştirip ve eğlenceli güzel ve süper bir yayıncısı olabilirsiniz.

Chatradyo kardelenfm Sizlere yazılı sohbet sitelerinde bir birinden kaliteli yayıncıları ile yayın yapmaktadır. mükemmel bir site olma yönünde daha önce karşılaşmadığınız bir site ile karşılaşacaksınız.
Web radyo dinlemek, büyük miktarda veri harcadığı için WI-FI bağlantı kullanmanızı öneririz.
Bir şebeke ya da Mobil bağlantı, operatör firmanın bağlantı ile ilgili kuralları dahilinde olduğundan bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İnternet bağlantı için yeterli bir üyeliğinizin bulunması gerekmektedir.

Kardelen FM Kardelenfm Radyo Chat sohbet
Toplam 4 Yorumlar
Ayhan

radyodaki şarkılar ve djler süper

oGuz

emeğiniz için teşekkürler

Bir cevap bırakın.